Зробити стартовою Внести до закладок Контакти Карта сайту Русский English    
Новинки

Украинская Баннерная Сеть
Наші проекти, правила та пропозиції
Правила| Виставки| Галереї| Вернісаж| Музеї| Експозиції| Історичний Івано-Франківськ| Відгуки|

Правила

З метою популяризації антикварного ринку України, історичних, мистецьких та інших прогалин в свідомості населення України ми готові розширювати світогляд користувачів українського сегменту Інтернету, надавати надзвичайно вигідні умови для роботи та інформатизації митців, проводити пошук зацікавлених людей, яким небайдуже питання історичних старожитностей їх ідентифікацію, оцінку та збереження на теренах України, а також мають бажання внести свій вклад в розвиток та пропагування давнього та сучасного українського мистецтва.

В світі вже тривалий час мистецтво приносить не лише естетичне, чуттєве та інше задоволення, а й приносить дуже серйозні прибутки митцям та дилерам. Процес "розкручування" окремих авторів став доволі звичним явищем, що набув основних функцій на шляху до слави й визнання митців, їхніх окремих творів і, в загальному, тенденцій та напрямку творчості. Результати цих процесів ми можемо бачити на світових аукціонах на яких за твори сучасних художників, скульпторів, фотографів, дизайнерів та інших митців пропонуються дуже великі гроші.

Моду на автора диктує зараз не лише його геніальність, здібності та вміння творити, а й здатність до проведення маркетингових акцій які, на жаль, рідко властиві митцям. Ми безкоштовно надаємо можливість до самовираження й визнання молодим, ще не відомим, митцям, а іншим - одержати новий вид експозиції своєї творчості, нову аудиторію, яка здатна оцінити Ваш талант.

Не втратьте свого шансу стати відомим, популярним та багатим!

Ви маєте можливість набути нові знайомства, контакти, клієнтів та одержати інші перспективні моменти розвитку у цій принципово новій для нашого суспільства сфері, яка в світовій спільноті посідає елітарну роль, відіграє інвестиційну, накопичувальну та просто престижну функцію.

Пропозиції до співпраці:

Проект Пропозиції
1. Виставки Пропозиція для митців: художників, скульпторів, поетів і т. д. Ми надаємо можливість безкоштовно розмістити на сторінках нашого порталу добірку Вашої творчості, яку зможе побачити велика аудиторія, реальна оцінка та, незаперечно, визнання чекає на Вас! Тривалість виставок - від декількох тижнів до декількох місяців.
2. Галереї Постійне розміщення Вашої творчості на сторінках порталу, у вигляді свого невеликого сайту на базі порталу. Переваги: Ви одержите лише цільову аудиторію, будете мати можливість продавати свої твори, вести особисті контакти з клієнтами і т. д. Ця послуга є платною.
3. Вернісаж Кращі твори будуть безкоштовно розміщуватися в окремому розділі порталу, всі бажаючі будуть мати змогу оцінити Ваші роботи, задавати питання авторам.
4. Музеї Пропонуємо співпрацю по створенню Ваших Інтернет-версій музеям, галереям, виставкам, а також окремих сайтів митцям. Послуга є платною.
5. Експозиції Пропозиція для музеїв, галерей тощо. Безкоштовно розмістимо Ваші окремі тематичні експозиції на сторінках порталу UKRCOL.COM.

Можливий продаж Ваших творів в магазині та на аукціоні.

Пропонуємо рекламу мистецьких сайтів та галерей. Детальніше тут.

Знижки для членів Клубу Українських Колекціонерів. Про Клуб.

Перетворіть своє хобі чи професію в прибутковий та престижний бізнес! Ми будемо раді допомогти в цьому всім бажаючим!

Чекаємо Ваших питань та пропозицій за адресою admin@ukrcol.com

При використанні статей, зображень та інших матеріалів нашого порталу посилання- обов'язкове
Ваш профайл


Експертиза
Опитування


ЛiчильникиУкраинская Баннерная Сеть

Контекстна реклама компьютерные программы прикарпатский порталукраинский проектмонеты Украиныстудія дизайнумужской порталкопірайтингкомпьютеры и комплектующиереклама в Українінерухомістьбанерна рекламатуризм в Карпатахсайт для жіноквеб дизайнкупівля та продаж лінківреклама в Інтернетіреклама для жінокжіночий порталісторія Українисайт для чоловіківукраїнська рекламаНовиниПогодаАвто Спорт Реферати Аукціон ТуризмМобільний світФорумОголошенняКаталогРекламаГороскопиПошта РоботаЧатиМагазинФiнансиПошукКомп'ютериЛистівкиЗнайомстваБлогиАнекдотиМузикаФотоРадіоМистецтвоХобіРозсилкиРайониВідеоАкціїТелегiдБiблiотекаIсторiяМагазиниТоп 100

© www.ukrcol.com 2006-2007. Всі права застережено.При використанні матеріалів проекту активне гіперпосилання на www.ukrcol.com обов'язкове!